STOL, engelsk stil, 20. århundrede.

62128. STOL, engelsk stil, 20. århundrede.

Med grønt læderbetræk på hjul.

Brugsslitage. En knap mangler, et hjul er gået i stykker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.075