SVEN JOANN. Olie på lærred, signeret.

62117. SVEN JOANN. Olie på lærred, signeret.

By motiv. 51 x 59 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

By motiv. 51 x 59 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 3.312