SYSKRIN midten af det 20. århundrede.

62071. SYSKRIN midten af det 20. århundrede.

Folkemalet. Længde 36, bredde 26, højde 63 cm.

Brugsslitage. nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. nøgle mangler.

Antal besøg: 696