SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, midten af det 20. århundrede.

61455. SOFFBORD, Jason Möbelfabrik, Danmark, midten af det 20. århundrede.

Bordplade i teak og ben i eg. Diameter 110, højde 50 cm.

Mølleslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mølleslitage, pletter.

Antal besøg: 1.411