MONKSTOL Begyndelsen af det 20. århundrede.

61202. MONKSTOL Begyndelsen af det 20. århundrede.

Eg med broderede hynder og kvaster.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.375