UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

60969. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Højde 145 cm, bredde 68 cm, dybde 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.094