LYTPLADER, 1 par, 1800-tallet.

60617. LYTPLADER, 1 par, 1800-tallet.

Til 2 stearinlys. Længde 30 cm, bredde 11 cm, højde 58 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og buler. Der mangler en pære.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 942