SKILT, jern, første halvdel af det 20. århundrede.

58632. SKILT, jern, første halvdel af det 20. århundrede.

Dobbeltsidet skilt med instruktioner om boarding på fire sprog, rektangulær form, runde stolpemonteringer. Længde 96, højde 64 cm.

Slitage, rustangreb (stærkere på den ene side).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 675