UDSTILLINGSBORD, rokokostil, 20. århundrede.

58230. UDSTILLINGSBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Hvidmalet med svungne ben og skåret dekor og facetteret glas. Længde 75 cm, bredde 40 cm, højde 76 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.051