SPEJL, 1800-/1900-tallet.

SPEJL, 1800-/1900-tallet.
57794. SPEJL, 1800-/1900-tallet.

Længde 40 cm, bredde 3 cm, højde 67 cm.

Maske stukket, repareret og restaureret. Brugsslitage og senere maleri og glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 783