REJSEBESTIK, orientalsk, 20. århundrede.

57548. REJSEBESTIK, orientalsk, 20. århundrede.

Kniv længde 25 cm. Pinde længde 26 cm.

Slitage, pinde med mindre skader på toppe.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 724