BOGHYLDE, sidste halvdel af det 20. århundrede.

57436. BOGHYLDE, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Med 9 skuffer, tre skabe med trælåger og 9 hylder til bøger. Længde 177 cm, bredde 35 cm, højde 167 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og mindre vandskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.318