BOGSKAB, sidste del af det 20. århundrede.

57429. BOGSKAB, sidste del af det 20. århundrede.

Tudelat. Underdel med trælåger, indrettet med to hylder. Den øverste del med glaslåger dekoreret med tre hylder. Længde 83 cm, bredde 40 cm, højde 181 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.234