KIMBER SMITH. Sammensætning. Farvelitografi. Usigneret.

56124. KIMBER SMITH. Sammensætning. Farvelitografi. Usigneret.

40x26,5 cm Originalt litografi fra kunstmappen One Cent Life, udgivet i 1964 af EW Kornfeld. i 2000 nummererede eksemplarer. Tekst: Walasse Ting, redaktør: Sam Francis.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.103