KIRO URDIN. Farvelitografi, signeret, EA.

55536. KIRO URDIN. Farvelitografi, signeret, EA.

Figursammensætning, 60 x 84 cm.

Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad.

Antal besøg: 5.918