Kommode slutningen af det 20. århundrede.

54857. Kommode slutningen af det 20. århundrede.

Hvid, 5-boks. Længde 52, bredde 32, højde 85 cm.

Slitage, ryg delvis løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ryg delvis løs.

Antal besøg: 980