Kuffert/VINSTAND, 1900-tallet.

542172. Kuffert/VINSTAND, 1900-tallet.

Beklædt med plademetal og træ. Intern opbevaring til vinflasker. Malet indvendigt. Gavle med bærehåndtag. Længde 76. Bredde 57. Højde 42 cm.

Have på. Ridser og mærker. Senere dekoration og maling.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 613