GARDEROBE, begyndelsen af det 20. århundrede.

542132. GARDEROBE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Malet. En dør med indbygget spejl og en bøjlestang bagved. En kasse under døren. Længde 93. Bredde 45. Højde 173 cm.

Have på. Ridser og mærker. Senere maleri. Nøgle mangler til æske. Mindre tørre revner. Afvisning af dekorative elementer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 787