MÄRTA LAURENTZI. Olie på Panel.

539579. MÄRTA LAURENTZI. Olie på Panel.

Stilleben, signeret og dateret -47, 50x50 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.735