KYSTE, bronze, dekoration af kampscene, 20. århundrede.

539072. KYSTE, bronze, dekoration af kampscene, 20. århundrede.

Længde 18,5, bredde 14, højde 5 cm.

Ridser på træindsatsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser på træindsatsen.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 575