DESK, nyrenæssance, 1800-tallet.

539063. DESK, nyrenæssance, 1800-tallet.

Højde 78 cm, 58 x 110 cm.
Fem skuffer, drejede ben.

Brugsslitage, finerskader, mærker, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78 cm, 58 x 110 cm.
Fem skuffer, drejede ben.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 787