FIOL, 1900-tallet.

FIOL, 1900-tallet.
538561. FIOL, 1900-tallet.

I etui med præget læder. Med sløjfe og tilbehør som snore og hestehår til buen. Længde ca 60 cm.

Ikke funktionstestet. To strenge mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
538561. FIOL, 1900-tallet.

Antal besøg: 880