DESK, midten af det 20. århundrede.

538191. DESK, midten af det 20. århundrede.

Fineret med teaktræ. Et aftageligt etui med to skuffer. Foldeklap på 40 cm. Længde 123. Bredde 66. Højde 75 cm.

Have på. Ridser og mærker. Lidt plettet skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 683