JOHN BÖRÉN. olie på Panel, signeret.

53717. JOHN BÖRÉN. olie på Panel, signeret.

John Börén 1903-1983.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Börén (1903–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

John Börén 1903-1983.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Börén (1903–1983)

Antal besøg: 3.436