SKÆRMVÆG, første halvdel af det 20. århundrede.

536627. SKÆRMVÆG, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde ca. 195x165 cm.

Skader på stof. to knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 195x165 cm.

Antal besøg: 425