AFTENTASKER mm., 11 dele.

AFTENTASKER mm., 11 dele.
536328. AFTENTASKER mm., 11 dele.

4 aftentasker heraf 1 mærket "Contessa Francesca" med perlebroderi, længde 20-25 cm.
Håndtaske med perlebroderi højde 38 cm.
2 aftentasker længde 17,5 og 19 cm.
Brilleetui, pung og 2 bælter.
Proveniens gods efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Guldfarvet aftentaske og brilleetui med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brilleetui, pung og 2 bælter.

Antal besøg: 1.077