MODELJERNEBANE, Märklin, midten af det 20. århundrede.

535758. MODELJERNEBANE, Märklin, midten af det 20. århundrede.

Damplokomotiv. Vogne 3 stk. Godsvogne 4 stk. Barberstang 26 stk. Kurver 28 stk. Afbrydere 2 stk. Prop. Kirke. Hus. Flere træer.
Transformere 2 stk. ingen. 280 og 37540.
Original æske til montering Set-Ho S 2920 medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.037