HJØRNESKAB, Dalarna, dateret 1785..

535074. HJØRNESKAB, Dalarna, dateret 1785..

Originalt maleri.
Original lås.
Længde 66 cm Bredde 42 cm Højde 71 cm.

Alder og Brugsslitage Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Originalt maleri.
Original lås.

Antal besøg: 921