HERREARMBÅND, Certina, By og Land.

534563. HERREARMBÅND, Certina, By og Land.

Certina automatik, Town and Country, herrearmbåndsur guld på stål med sort læderrem, datovindue, anden halvdel af det 20. århundrede.
Diameter 30 mm.

Brugsslitage, virker uden anmærkning under test.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 30 mm.

Antal besøg: 4.763