BORDPLATEAU, messing og glas, 20. århundrede.

534308. BORDPLATEAU, messing og glas, 20. århundrede.

Bordplateau med gitterkant og kuglefødder i messing, bund med spejlglas Længde 40,2, bredde 18,2, højde 2,3 cm.

Spor af polering, spejl med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.103