GUSTAV EVERT PREINITZ. Olie på lærred, signeret.

533935. GUSTAV EVERT PREINITZ. Olie på lærred, signeret.

Portræt af fisker, ca. 39x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.009