KRYSTAL KRONE.

KRYSTAL KRONE.
532848. KRYSTAL KRONE.

Stel med forgyldt 24 karat guld.
Højde: 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
532848. KRYSTAL KRONE.

Højde: 35 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 2.108