PAPIRSKILT REX, 20. århundrede.

529930. PAPIRSKILT REX, 20. århundrede.

Højde 68 cm, bredde 41 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 68 cm, bredde 41 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 707