SKÅLSÆT, majolica, 20. århundrede.

529911. SKÅLSÆT, majolica, 20. århundrede.

Skål af majolika med dekoration af a. putti havmonster Højde 36 cm Diameter 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 429