TROFÆPLADE, 20. århundrede.

TROFÆPLADE, 20. århundrede.
529134. TROFÆPLADE, 20. århundrede.

15 hjortegevirer om bord af bejdset hårdttræ. Ca 80 x 75 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 523