PLANTEBORD, malet metal, industrielt design.

528996. PLANTEBORD, malet metal, industrielt design.

Længde 60, bredde 40, højde 76 cm.

Slitage, skader og oxidationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 640