EINAR KRUGER. Vinterlandskab, olie på lærred signeret E. Kruger.

526005. EINAR KRUGER. Vinterlandskab, olie på lærred signeret E. Kruger.

73 x 100 cm.

Rammeslid og malingspletter på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

73 x 100 cm.

Antal besøg: 3.666