HAMPE SVANBERG. Olie på lærred, signeret.

525295. HAMPE SVANBERG. Olie på lærred, signeret.

Samer på jagt. Mål 44,5 x 53,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hampe Svanberg (1883–1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Hampe Svanberg (1883–1961)

Antal besøg: 733