LYS LANTERNE, glas, Göran Wärff, Kosta, 1900-tallet.

525267. LYS LANTERNE, glas, Göran Wärff, Kosta, 1900-tallet.

Klart glas, signeret Kosta 67514 Wärff, højde 16,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.843