GLAS OBJEKTER, 17 Hovmantorp, Boda, RYD, Orrefors mm.

524985. GLAS OBJEKTER, 17 Hovmantorp, Boda, RYD, Orrefors mm.

Maksimal højde 28,5 cm.

Brugsslitage, toppen af eddikekanden mangler.
Blå kande med mindre aflejringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde 28,5 cm.

Antal besøg: 403