BONAD, almue, 19./20. århundrede.

524798. BONAD, almue, 19./20. århundrede.

Ca. 200x73 cm.

Brugsslitage. Frynser nogle steder væk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 200x73 cm.

Antal besøg: 974