CORNISH, forgyldt, 20. århundrede.

524650. CORNISH, forgyldt, 20. århundrede.

Gesims med længde 151, bredde 7 cm.

Tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tab af forgyldning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.378