OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret.

524440. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret.

Landskab, 8x28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 8x28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 344