VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, sign.

524085. VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, sign.

Rød glasmasse med hvide striber. Højde 27 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.151