Lysestage, Osram "Fantasy", model 97.

522146. Lysestage, Osram "Fantasy", model 97.

Elektrisk lysestage med 7 lys, dekoreret med farverige former af glas. Højde ca. 43 cm, bredde ca. 38 cm. Model 97.

Der mangler et let ærme, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.560