STAFFLI, århundredeskiftet 18/1900.

522032. STAFFLI, århundredeskiftet 18/1900.

Højde ca 240 cm, kan hæves og sænkes.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.863