EVA PERSSON. Akvareller, 2 stk, sign.

521860. EVA PERSSON. Akvareller, 2 stk, sign.

Ca. 24x19 cm og 17x23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 24x19 cm og 17x23 cm.

Antal besøg: 645