MINIATURE, 4 stk, udskårne nødder, orientalsk.

521745. MINIATURE, 4 stk, udskårne nødder, orientalsk.

Højde eksklusiv sokkel ca 3-4 cm.
Proveniens gods efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Uvæsentligt slid. En med rettelser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 985