BORD, Reiners møbelfabrik Mjölby, 1930'erne.

52123. BORD, Reiners møbelfabrik Mjölby, 1930'erne.

Fineret bord i birk, zebrano mm. Længde 90, bredde 45, højde 61 cm.

Brugsslitage, Brugsslitage på fælgen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.367