DESK, Tranås Skolemøbler, midten af 1900-tallet.

521032. DESK, Tranås Skolemøbler, midten af 1900-tallet.

Lakeret metal og bøg. Plade med laminat. Gør ondt med fire skuffer og en udtrækshylde. Længde 125. Bredde 65. Højde 76 cm.

Have på. Ridser og mærker. Pletter. Skive med skruehuller.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.243